logotyp
O nas

Restauracja Tentego powstała w 2014 roku, kiedy to zamknęła się poprzednia knajpa i pracownicy zostali bez pracy. Wtedy lokal przejęłam ja i od tego czasu zajmuję się jego prowadzeniem.

Tentego prowadzę na luzie. Nie musisz do nas zakładać garnituru, możesz wpaść w dresie. Chciałam, by moja restauracja miała luźny styl, przyjazną atmosferę. Możecie wybrać się tu z przyjaciółmi, drugą połówką czy rodziną. Waszych czworonożnych przyjaciół również wpuścimy.

Oferujemy zniżki dla studentów, a także posiadamy kartę lojalnościowa do zbierania pieczątek. Dzięki temu możecie jadać u nas za free 🙂

W restauracji serwujemy nalesniki w wersji na slodko oraz wytrawnie. Klasyczne, badz zapiekane w sosach. Do tego puszyste, amerykanskie pancakes.
Z ciasta nalesnikowego robimy tagliatelle nalesnikowe z lososiem, kurkami a takze wegetarianskie. Jesli macie ochote na pizze lub makaron, nie ma problemu. Spaghetti, tagliatelle a takze lasagne. Na smietanie, lub lekkie na oliwie. Z miesem, a moze wlasnie bez. Do tego pyszne, ręcznie lepione przez naszą Panią Danusię pierogi.
Pizze na grubym cieście w 3 rozmiarach: mała 24, średnia 32 i duża aż 50 cm dla prawdziwego głodomora. Zupy, sałatki i desery również u nas znajdziecie.

Dzięki szerokiemu menu każdy z biesiadników znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Zapraszamy na Stary Rynek na ul. Podwale 15, oraz do naszego drugiego punktu w Fordonie przy ul. Twardzickiego 58. Tam jednakże zamówicie jedzonko tylko z dowozem, lub odbierzecie na wynos. Kto wie, może kiedyś również tam zaprosimy Was w swoje progi 🙂