O nas

Masz ochotę na Tentego?

tentego wnetrze

Odwiedź nas, a sam sie przekonasz, że napewno tu powrócisz.

Otwarcie lokalu odbyło się w maju 2014 roku. Już pierwszego dnia spotkaliśmy się z waszymi pozytywnymi opiniami i ciepłymi życzeniami. Nie minął rok naszej obecności, a już udało nam się zyskać wasze zaufanie.

Od samego początku stawiamy na jakość naszych posiłków, dlatego nigdy nie oszczędzamy na produktach. U nas zawsze można liczyć na duże porcje oraz świeżość. Zawdzięczamy to również temu, że wszystko przygotowywane jest na miejscu przez naszych Kucharzy. Wielu z Was stale do nas powraca. Doceniamy to i każdego dnia staramy się jak najlepiej sprostać waszym wymaganiom.

Staramy się nieustatnie zmieniać i pozytywnie Was zaskakiwać. Zobacz już dziś co zmieniło się w Tentego!
Zapraszamy do nas! Zapraszamy do Tentego!

page2-img2

Good Food & Big Fun!

Największą radość sprawia nam Wasze zadowolenie oraz widok uśmiechniętych twarzy na naszej sali.

Staramy się słuchać Waszych opinii na temat dań oraz obsługi i dostosowywać się do Waszych potrzeb. Jesteśmy świadomi tego, że istniejemy dzięki naszym Klientom i staramy się wychodzić na przeciw ich oczekiwaniom.
Nieustannie się zmieniamy. Niektóre zmiany widać gołym okiem, niektóre odczuwalne są podczas kontaktu z Kelnerkami, a niektóre są tak niewielkie, że widzą je tylko nasi najwierniejsi Goście. Jednak każda zmiana wpływa na poprawę jakości naszych dań oraz obsługi. Dlatego tak ważna jest dla nas Wasza opinia.
Okresowo przeprowadzamy anonimowe ankiety wśród Gości naszego lokalu. Analizując odpowiedzi wiemy co najlepiej trafiło w Wasze gusta oraz co chętnie dodali, bądź zmienilibyście w naszym lokalu.

Dziękujemy, że jesteście z nami i pomagacie nam być jeszcze lepszymi!

file not found1223